O nas

Kolter.pl

Firma KOLTER funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie i zaufanie zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych, co jest skutkiem dynamicznego rozwoju i ciągłego wzrostu jakości usług. Historia Od początku zajmujemy się dystrybucją artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń. Poza tym oferujemy sprzęt do uprawiania survivalu, air soft, myślistwa i detektywistyczny. Prowadzimy sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepów internetowych www.bron.pl i www.hobby4men.com oraz hurtową. Sprawujemy patronat nad największą w Polsce siecią sklepów z bronią bez zezwoleń, zaopatrujemy także sklepy sportowe, wędkarskie i survivalowe.

Produkty

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy zaproponować wyroby oznaczone najbardziej renomowanymi markami.

Innowacyjność

Firma KOLTER wdraża innowacyjne i unikalne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Jednym z nich jest pierwsza polska internetowa telewizja e-commerce, www.kolter.tv , która nie tylko prezentuje w filmowej formie ofertę firmy, ale także stanowi źródło atrakcyjnie podanej wiedzy i rozrywki.

KOLTER news

Do setek tysięcy czytelników, co kwartał dociera magazyn KOLTER news, zawierający wyczerpujące i ciekawie podane informacje o produktach z naszej oferty.

Sponsoring

Oprócz działalności biznesowej, KOLTER wspiera rozwój strzelectwa sportowego i rekreacyjnego. Organizujemy i sponsorujemy turnieje w tej dyscyplinie, pomagamy sportowcom w rozwoju kariery – współpracujemy z Tomaszem Sikorą, najlepszym polskim biatlonistą, mistrzem Europy i świata oraz wicemistrzem olimpijskim, a także z Alicją Ziają, mistrzynią Polski w strzelectwie sportowym.

Informacja

Tworzymy wortale informacyjno - poradnikowe: www.wiatrówki.pl - prowadzony przez pasjonatów strzelectwa wiatrówkowego i przeznaczonych dla miłośników tej formy rekreacji. www.asghobby.pl – wszystko o asg tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów – już wkrótce w sieci.

Mirosław Klekot Firma KOLTER z siedzibą w Częstochowie przy ul. Drogowców 33/35, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej , NIP: 573 024 53 20, REGON: 150548753, Tel. 34/ 310 60 00, adres e-mail: info@bron.pl.pl.

powered by Shopgate